Wyniki wyborów w Hallelu Jah

0
70

Bracia i siostry!

Jak co cztery lata, również w tym roku miały miejsce kluczowe dla Wspólnoty i Stowarzyszenia „Hallelu Jah” wybory. Wszyscy upoważnieni do głosowania oddali głos w poszczególnych głosowaniach, co poprzedzone było modlitwą i postem wszystkich członków Wspólnoty Hallelu Jah.

Z powodu trwającej epidemii SARS-CoV-2 głosy oddane zostały przy pomocy systemu GLOSUJ24.

W ich wyniku wybraliśmy i powołaliśmy na kolejne kadencje: Lidera, Prezesa Zarządu, Członków Zarządu, Członków Komisji Rewizyjnej, przyjęliśmy pierwszego w naszej historii Członka Honorowego.

Wyniki przedstawiamy poniżej:

  • Tomasz Piechnik został powołany na Lidera Wspólnoty Hallelu Jah z kadencją 4-letnią trwającą od 01.07.2020 r. do 30.06.2024 r.
  • Jędrzej Maciuk został powołany na Prezesa Zarządu Stowarzyszenia „Hallelu Jah” z kadencją 4-letnią trwającą od 08.09.2020 r. do 07.09.2024 r.
  • ks. bp Andrzej Siemieniewski został Członkiem Honorowym Stowarzyszenia „Hallelu Jah”
  • Karolina Palińska, Tomasz Piechnik, Małgorzata Widuch, Krzysztof Wierny zostali powołani na Członków Zarządu Stowarzyszenia „Hallelu Jah” z kadencją 4-letnią trwającą od 08.09.2020 r. do 07.09.2024
  • Szczepan Bartoszko, Konrad Fuchsig, Jacek Kadyszewski, Tomasz Solski, Szczepan Stawarski zostali powołani na Członków Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia „Hallelu Jah” z kadencją 4-letnią od 01.07.2020 r. do 30.06.2024

Zawierzajmy Panu wszystkie powyższe osoby oraz ich służbę dla Wspólnoty. Osłaniajmy modlitwą ich oraz ich rodziny. Wołajmy o Ducha miłości, mądrości i jedności, Ducha pobożności i bojaźni  Bożej. Niech dobry Bóg obdarza ich wszelkimi darami, które będą pomocą  na tym miejscu posługi.

Niech Pan nam błogosławi!