ALE TO JUŻ BYŁO! Jubileuszowe koszulki Hallelu Jah – ZAMÓW!!!

0
416

 

Kochani w związku z faktem, że nasze wspólnotowe koszulki cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, przesyłamy Wam raz jeszcze formularz do zamówień. Uwaga, osoby które złożyły zamówienie osobiście u Moniki nie wypełniają formularza, chyba że…

…CHCĄ KUPIĆ ZUPEŁNIE NOWE WZORY KOSZULEK!!!

Tak! Mamy nową, oldskulową kolekcję „Ale to już było” 😎 Wzór tej koszulki powstał z okazji 25-lecia wspólnoty. Tak oto połączyliśmy wasze pragnienia (bo pytaliście o nią), dobry stary wzór z jeszcze lepszymi, nowymi, jubileuszowymi kolorami petrolowym i fuksjowym 😉.

Wzory i kolory koszulek są takie jak przy serii „Ale numer!”. Wszystkie informacje o fasonach, kolorach, dostępnych wzorach grafik i rozmiarówce zawarte są w kartach produktowych – poniżej.

Tymczasem zapraszamy Was do zapoznania się kolekcją i do składania zamówień za pomocą formularzy – damskich, męskich i dziecięcych.

Uwaga – wybrana koszulka jest produkowana specjalnie dla Ciebie, więc jej zamówienie jest jednoznacznie związane z obowiązkiem jej zakupu. Termin realizacji końcówka sierpnia, realny odbiór na początku września. Płatność na miejscu kartą lub gotówką.

Na Wasze zamówienia czekamy do 15 sierpnia (wtorek) włącznie.

Dziękujemy Wam za dotychczasowe zakupy ❤. Pamiętajcie, że cały dochód ze sprzedaży koszulek wspiera nasze działania ewangelizacyjne.

 

NOWE/STARE WZORY NA DOLE 😉


WZORY DAMSKIE BASIC (W)

 


WZORY DAMSKIE CITY (C)

 


WZORY DAMSKIE V-NECK (VN)

 


WZORY MĘSKIE BASIC (B)

 


WZORY DZIECIĘCE BASIC (B)

 


ALE TO JUŻ BYŁO 1


ALE TO JUŻ BYŁO 2

 

 

Poprzedni artykułWprowadzenie do Księgi Proroka Daniela – ks. Mariusz Rosik
Następny artykułJUBILEUSZOWE życzenia od gości rekolekcyjnych