Wypełnij formularz – zgłoś swój dyżur.

NOWY GRAFIK 2019/2020

GRAFIK DYŻURÓW

1 września Ela i Filip HHandmade
8 września Ilona i Jacek Drewicz
15 września Ilona i Jacek Drewicz
22 września Kasia i Regis Trillo
29 września K.K.S.O.A. Walczak A i Ł D.
6 października Magda i Janusz Marciniak Uwielbienie, Dzieci
13 października J.B.P.D.N.W.N Pilat Wierny zarządca
20 października młodzież Hallelu Jah, Oleksy mHH, Uwielbienie
27 października Ela i Bolek Tokarscy Uwielbienie
3 listopada
Ł,M,A,J,I,A Ludwinowie  
10 listopada Magda i Waldek Podsiadło Uwielbienie, Skauci Króla
17 listopada Joanna i Michał Szymańscy Skauci Króla
24 listopada Ania Jedynak

Emi i Arek Maciej

Uwielbienie

Miłosierdzie, Skauci Króla

1 grudnia Monika i Marcin Blicharz mHH
15 grudnia Anita i Tomek Piechnikowie
Uwielbienie
22 grudnia Agnieszka i Krzysztof Biernat Wstawiennicza, Skauci Króla 
5 stycznia Agata i Mariusz Turkowscy Grupa Pierwszy Krok
12 stycznia Kasia i Régis Trillo-Pan Uwielbienie, Miłosierdzie 
19 stycznia Monika Habaj, Gosia Wojturska

Irenka Petelenz

HHandmade, Uwielbienie
26 stycznia Gosia i Darek Chamerski Diakonia dzieci/Wierny zarządca
2 lutego Agnieszka i Romuald Bolejko Uwielbienia/Miłosierdzia
23 lutego Dorota i Piotr Chmielowscy Diakonia liturgiczna
1 marca
Joanna i Krzysztof Kunert Diakonia Dzieci
8 marca Kasia i Rafał Peroń diakonia dzieci
15 marca
Dorota i Sławek Jasiczek Diakonia Dzieci
22 marca Magda, Janusz Marciniak Uwielbienia/Dzieci
29 marca Ilona i Jacek Drewicz  Pierwszy krok
5 kwietnia Skauci i dhna Monika M.
Skauci Króla
19 kwietnia Bogusia i Jarek Pilat Diakonia Dzieci i Wierny Zarządca
26 kwietnia Agnieszka i Krzysiek Biernat Wstawiennicza/Skauci Króla
3 maja Skauci i dh ???
Skauci Króla
10 maja Ania i Łukasz Dracz Ania i Łukasz
17 maja Wojtek Świerc i rodzina
Diakonia młodzieży
24 maja    
31 maja Justyna i Maciej Najwer grupa studencka
7 czerwca Skauci i dhna Magda C. Skauci Króla
14 czerwca    
21 czerwca Magda i Karol Ciesielscy Skauci Króla

Wypełnij formularz – zgłoś swój dyżur.